Uraz szyi w następstwie wypadku samochodowego

Pani Justyna Z. została poszkodowana w wypadku w Zielonej Górze. Prowadziła samochód, kiedy inny samochód uderzył ją. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja i sporządziła notatkę. Pani Justyna, pod wpływem doznanego szoku, początkowo nie odczuwała żadnego bólu. Dopiero następnego dnia poczuła silne bóle głowy i szyi. Udała się więc na izbę przyjęć, gdzie stwierdzono skręcenie szyi i zalecono jej dalsze badania i leczenie.

Koleżanka pani Justyny poleciła jaj Kancelarię Odszkodowawczą OFN. Pani Justyna skontaktowała się z nami i zleciła nam poprowadzenie swojej sprawy. W pierwszej kolejności zapewniliśmy jej najlepszą opiekę medyczną: badania ortopedyczne i neurologiczne. Rozstrój zdrowia okazał się poważniejszy, niż początkowo się wydawało. Pani Justyna musiała przejść serię zabiegów u fizjoterapeuty, zażywać leki przeciwbólowe, a nawet skonsultować się z psychologiem.

Dzięki współpracy z OFN negatywne następstwa wypadku dla zdrowia pani Justyny zostały zminimalizowane. Co więcej, pani Justyna otrzymała pokaźne odszkodowanie z zarówno z OC sprawcy (ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej), jak i własnego ubezpieczenia NNW (ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Najwyższe odszkodowanie

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

Akceptuję warunki polityki prywatności. Dowiedz się więcej

Kalkulator szkody

Policz wysokość swojego odszkodowania

Zasada „no win, no fee”

Działamy na zasadzie „no win no fee” - wynagrodzenie pobieramy jedynie po wygraniu sprawy.

Kontakt

  • ul. Odrzańska 6/4
    50-113 Wrocław
    • Infolinia +48 801-700-755
    • Tel. kom. +48 665-102-336
  • Pn - pt: 8:00 - 17:00

Akceptuję warunki polityki prywatności. Dowiedz się więcej