Kancelarie odszkodowawcze we Wrocławiu, które warto znać — lista 0

wrocławski rynek

Kancelarie odszkodowawcze odgrywają kluczową rolę w procesie uzyskiwania zadośćuczynienia dla osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach czy zdarzeniach. Wrocław, jako jedno z największych miast Polski, oferuje wiele takich kancelarii, które specjalizują się w różnych dziedzinach prawa odszkodowawczego. W tym artykule przedstawimy listę kancelarii we Wrocławiu, które zyskały uznanie dzięki skuteczności, profesjonalizmowi oraz pozytywnymi opiniami klientów.

  1. Kancelaria odszkodowawcza OFN Wrocław
  2. Meditor Sp. z o. o. Kancelaria Odszkodowawcza
  3. Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO
  4. Odszkodowania z AUXILIA S.A.
  5. Kancelaria odszkodowawcza Protega

1. Kancelaria odszkodowawcza OFN Wrocław

Jako kancelaria odszkodowawcza OFN działamy w oparciu o zespół specjalistów od dochodzenia odszkodowań powypadkowych. Specjalizujemy się w prawie ubezpieczeniowym, cywilnym, a także gospodarczym. Siedziba naszej kancelarii mieści się w ścisłym centrum Wrocławia, a dokładniej przy ulicy Odrzańskiej 6/4. Zajmujemy się między innymi sprawami o błąd medyczny czy odszkodowanie za opóźniony lot. Warto wspomnieć także, że w kancelarii odszkodowawczej OFN przyjęta przestrzegana jest zasada No win, no fee. Jest to rozwiązanie, które opiera się na partnerstwie podczas prowadzenia jakiejkolwiek sprawy o odszkodowanie. Według niego, wynagrodzenie za pracę i pomoc prawną pobieramy dopiero po wygranej.

2. Meditor Sp. z o. o. Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Mediator z Wrocławia zajmuje się dochodzeniem odszkodowań już od 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Wiosennej 1, a więc niedaleko filii nr 54 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu. Zajmują się oni przede wszystkim odszkodowaniami za szkody osobowe, wypadki śmiertelne, szkody majątkowe czy wypadki za granicą.

3. Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO

Siedziba Kancelarii Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO  znajduje się nieopodal rynku we Wrocławiu, przy ulicy Sukiennice 3/4 lok. 1. Prawnicy ci mają na swoim koncie wiele wygranych spraw odszkodowawczych, szczególnie związanych z opóźnionymi lotami oraz zmarnowanymi wakacjami.

4. Odszkodowania z AUXILIA S.A.

AUXILIA S.A. to kancelaria odszkodowawcza, która specjalizuje się sprawach wypadków śmiertelnych, odszkodowań za obrażenia ciała czy wypadki w pracy. Firmie tej zaufało już ponad 16 000 klientów, a ich siedzibę można znaleźć przy ul. Zaolziańskiej 4 we Wrocławiu. Warto wspomnieć również, że AUXILIA S.A. posiada w swojej ofercie abonament prawny, który przysługuje tylko klientom związanym z branżą edukacyjną. Oferta ta zawiera w sobie konsultacje prawne, możliwość reprezentacji w sprawach administracyjnych, ale również, interpretacje nowelizacji ustaw czy zmiany form prowadzonej działalności.

5. Kancelaria odszkodowawcza Protega

Siedziba kancelarii odszkodowawczej Protego mieści się we Wrocławiu przy Placu Solnym 14/3. Prawnicy ci zajmują się przede wszystkim sprawami o wywłaszczenie, wypadek przy pracy, śmierć bliskiej osoby, zniszczenie nieruchomości czy błąd medyczny. Warto wspomnieć, że kancelaria ta przykłada dużą wagę do kontaktu z klientem. Firma ta bywa bowiem czynna nawet do godziny 22.

Widać więc, że w samym Wrocławiu łatwo znajdziemy kilka kancelarii odszkodowawczych godnych polecenia. Warto przyjrzeć się ofercie kancelarii ubezpieczeniowej OFN, Meditor, KDRO, AUXILIA S.A. oraz Protega.

PoprzedniNastępny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *