Jak działamy

Kancelaria Odszkodowawcza OFN świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju, a także za granicą. Działamy na zasadzie „no win no fee” - wynagrodzenie pobieramy jedynie po wygraniu sprawy.

Gwarantujemy uzyskanie najwyższego odszkodowania oraz przejrzyste zasady współpracy. Sprawy prowadzimy na własne ryzyko finansowe. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Wynagrodzenie płatne jest po uzyskaniu odszkodowania i tylko w przypadku jego uzyskania. W razie odmowy wypłaty świadczenia nie ponosicie Państwo żadnych kosztów.

Nasze działania obejmują zebranie niezbędnej dokumentacji (w tym medycznej), ustalenie podmiotu odpowiedzialnego za szkodę, zabezpieczenie dowodów, konsultacje lekarskie, analizę prawną, szacowanie szkody, weryfikację stanowiska towarzystwa ubezpieczeniowego, zastępstwo klienta w postępowaniu przez towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami i urzędami oraz windykację należności klientów zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i sądowym.

Najwyższe odszkodowanie

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

Akceptuję warunki polityki prywatności. Dowiedz się więcej

Kalkulator szkody

Policz wysokość swojego odszkodowania

Zasada „no win, no fee”

Działamy na zasadzie „no win no fee” - wynagrodzenie pobieramy jedynie po wygraniu sprawy.

Kontakt

  • ul. Odrzańska 6/4
    50-113 Wrocław
    • Infolinia +48 801-700-755
    • Tel. kom. +48 665-102-336
  • Pn - pt: 8:00 - 17:00

Akceptuję warunki polityki prywatności. Dowiedz się więcej